Jak wybrać dobry materac?

Jak wybrać dobry materac?
Jakimi kryteriami się kierować?
Zobacz całe video i oceń czy było pomocne

3 komentarzy do artykułu “Jak wybrać dobry materac?

  1. kinga.s pisze:

    to prawda, zbyt twardy materac nie podpiera prawidłowo ciała powoduje, że naczynia krwionośne są uciskane a mięśnie skurczone i napięte. Osoba śpiąca na takim materacu obudzi się rano zdrętwiała i będzie miała kłopoty z krążeniem. Zbyt miękki materac powoduje zapadnięcie się ciała a nasz kręgosłup będzie się wyginał, co z kolei spowoduje bóle pleców i kręgosłupa.

  2. dawid37 pisze:

    miałem za miękki materac i teraz mam przez to duże problemy z kręgosłupem. niedawno kupiłem porządny materac, który idealnie podpiera mój kręgosłup. To materac wysoko-elastyczny firmy Treenes i taki wszystkim polecam bo nie jest ani za miękki ani za twardy.

  3. krystyna pisze:

    mój materac jest już do wymiany, śpimy z mężem na starej kanapie po rodzicach, już czas żeby wymienić na nowe porządne materace, szukam coś w necie, ale nic mi nie pasuje, dopiero teraz trochę mam pojęcia o materacach jakie są , co maja w środku, jaki pokrowiec, bo wcześniej nie wiedziałam nic, dopiero teraz doradcy z video tłumaczą mi jaki może być materac, jakie ma wady, jakie zalety. Jeśli ktoś już śpi na jakimkolwiek materacu niech napisze, będę wdzięczna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Please copy the string X56k7J to the field below: