Jak wybrać dobry materac?

Jak wybrać dobry materac?
Jakimi kryteriami się kierować?
Zobacz całe video i oceń czy było pomocne

3 komentarzy do artykułu “Jak wybrać dobry materac?

  1. kinga.s pisze:

    to prawda, zbyt twardy materac nie podpiera prawidłowo ciała powoduje, że naczynia krwionośne są uciskane a mięśnie skurczone i napięte. Osoba śpiąca na takim materacu obudzi się rano zdrętwiała i będzie miała kłopoty z krążeniem. Zbyt miękki materac powoduje zapadnięcie się ciała a nasz kręgosłup będzie się wyginał, co z kolei spowoduje bóle pleców i kręgosłupa.

  2. dawid37 pisze:

    miałem za miękki materac i teraz mam przez to duże problemy z kręgosłupem. niedawno kupiłem porządny materac, który idealnie podpiera mój kręgosłup. To materac wysoko-elastyczny firmy Treenes i taki wszystkim polecam bo nie jest ani za miękki ani za twardy.

  3. krystyna pisze:

    mój materac jest już do wymiany, śpimy z mężem na starej kanapie po rodzicach, już czas żeby wymienić na nowe porządne materace, szukam coś w necie, ale nic mi nie pasuje, dopiero teraz trochę mam pojęcia o materacach jakie są , co maja w środku, jaki pokrowiec, bo wcześniej nie wiedziałam nic, dopiero teraz doradcy z video tłumaczą mi jaki może być materac, jakie ma wady, jakie zalety. Jeśli ktoś już śpi na jakimkolwiek materacu niech napisze, będę wdzięczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Please copy the string ZiK4ya to the field below: