Top 6. Materace Wysokoelastyczne do 2000zł. Jakie Materace W Tej Cenie Najchętniej Kupują Polacy?

Top 6. Materace Wysokoelastyczne do 2000zł.
Jakie Materace W Tej Cenie Najchętniej Kupują Polacy?

Witaj. Zgodnie z obietnicą przesyłamy linki i opisy materacy.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować:

http://www.przyjemnysen.pl/
https://treenes.pl/pl

kom. 535 948 048 lub 535 948 148
[email protected]

Oto Top lista:

6. Materac Cortona firmy ATM wykonany jest profilowanego 7-strefowego wkładu z zimnej pianki Richlux. Otwarte pory gwarantują wentylację i znakomicie regulują wilgoć.
Precyzja nacięć w strefie głowy, ramion, lędźwi i stóp zapewnia optymalne ich podparcie. Cortona to precyzja i staranność wykonana, wysoka jakość użytych materiałów.
Pokrowiec został wykonany z tkaniny Tencel zapewniającą idealną elastyczność.

http://przyjemnysen.pl/materac-matera…

5. Materac Arezzo to kolejna propozycja firmy ATM Wykonany jest w całości z wysokojakościowej zimnej pianki, dzięki czemu materac gwarantuje optymalne dopasowanie i efektywne podparcie ciała.
7-strefowa pianka RICHLU X zaprtojektowana zgodnie z nowoczesną technologią z systemem nacięć poprzecznych i podłużnych zapewnia ciału długotrwałe odciążenie kręgosłupa podczas całej nocy.
Arezzo to doskonale zaprojektowany, profesjonalnie wykonany materac, stworzony z myślą o Twoim komforcie i spokojnym, efektywnym wypoczynku. Pokrowiec został wykonany z tkaniny Tencel i 3D zapewniającą idealną elastyczność i wentylację.

http://przyjemnysen.pl/materac-matera…

4. Materac Daino firmy Janpol to materac o dwóch zróżnicowanych stronach twardości. Oznacza to, że otrzymujesz dwie strefy komfortu w jednym materacu. Obie strony materaca posiadają specjalne nacięcia, które pozwalają na lepsze dopasowanie się materaca do kształtów ciała oraz wpływają korzystnie na cyrkulację powietrza. Zastosowanie najwyższej jakości strefowego pokrowca bodyfit gwarantuje lepsze warunki snu. Opcjonalnie bez dopłaty możesz wybrać jeden z 8 dostępnych pokrowców odpowiadającym Twoim wymaganiom.

http://przyjemnysen.pl/daino.janpol.m…

3. Materac Flora firmy Janpol wykonany został z jednorodnego wkładu z pianki wysokoelastycznej o optymalnej gęstości. Dzięki temu materac Flora zapewnia wysoki komfort spania, ponieważ pianka dobrze dopasowuje się do ciała i daje bardzo stabilne podparcie kręgosłupa na całej długości. 7-strefowy profil pianki zapewnia idealną wentylację w materacu. W materacu zastostosowano wykonany w nowoczesnej technologii pokrowiec Actipro z naturalnymi probiotykami. Opcjonalnie bez dopłaty możesz wybrać jeden z 11 dostępnych pokrowców odpowiadającym Twoim wymaganiom.

http://przyjemnysen.pl/materac.flora….

2. Materac Klasik firmy Materasso to materac, który został wykonany z 3 rodzajów pianki wysokoelastycznej Pur o wyjątkowych właściwościach kopiujących. Dwie zewnętrze pianki zostały dodatkowo moletowane, co zapewnia przyjemny mikro masaż podczas snu. Pokrowiec został wykonany z naturalnego włókna bambusowego, przepikowanego pianką wysokoelastyczną, która zapewnia maksymalny komfort. Produkt uzyskał status medyczny.

http://przyjemnysen.pl/index.php?rout…

1. Materac Rock & Roll to propozycja firmy Hilding, która gwarantuje dwie zróżnicowane strefy twardości dzięki połączeniu dwóch pianek wysokoelastycznych.
Pianka zapewnia również idealne podparcie, jest bardzo przewiewna, dobrze się wentyluje. Dzięki temu materac jest bardzo trwały, czysty i higieniczny. Materac Rock&Roll z pewnością zapewni niezwykłą sprężystość oraz komfort i zdrowy sen. . Do wyboru masz dwa ekskluzywne pokrowce Tencel i Velvet.

http://przyjemnysen.pl/MATERAC.HILDIN…

https://youtu.be/bni_IdXp-0I

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Please copy the string iaInNV to the field below: