Strona głównaForumMaterace Hilding Opinie

Materace Hilding Opinie + Odpowiedz

Przeglądasz 6 wpisów - 1 do 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #866

  Krzysztof Knura
  Keymaster

  Ciekawy jestem waszych opinii na temat materacy tej marki?

  #1270

  marta_m
  Participant

  Ja bym chętnie ponowiła ten wątek i spytała o te materace. Byłam w salonie, gdzie mają różne modele i powiem szczerze, jest tego za dużo, aby to ogarnąć. Hildingowe są w dobrych cenach, ale chodzi mi o jakość ? One są produkowane gdzie ?, czy to przypadkiem nie jest „chińszczyzna”?

  #1271

  Joasiekmay
  Participant

  Ja ostatnio zakupiłam sobie materac tej marki o pięknej nazwie Salsa, jest to materac piankowy. Zdecydowałam się właśnie dlatego, że materace są produkowane w Polsce, byłam bardzo zaskoczona, jak Pani w sklepie Mi to powiedziała. Byłam przekonana, że są produkowane poza granicami naszego kraju. Za wiele jeszcze nie mogę o nim powiedzieć, bo mam go od niedawna, ale jak na razie to sprawdza się rewelacyjnie. No i jest bardzo porządnie wykonany, więc mam nadzieję, że długo Mi posłuży.

  #1272

  marta_m
  Participant

  Dzięki, no bo dla mnie polska produkcja to podstawa. Piankowy Salsa – powiadasz, no ja myślałam o spreżynowym, najlepiej tradycyjna sprężyna, i taki mają tylko jeden model Kankan. jakoś tak mi się kojarzy, że sprężyna to jest jakaś taka „na dłużej”, pianka się nie wygniecie, nie wklęśnie po pewnym czasie ?

  #1303

  Joasiekmay
  Participant

  Wiesz co, nie sądzę. Teraz materace piankowe są bardzo dobrze wykonane, posiadają kilka warstw i nie ma prawa się nic wgniatać. Oczywiście jeżeli wolisz sprężynę to jak najbardziej taki sobie kup, to przecież kwestia gustu:)

  #1568

  emeczka
  Participant

  Hilding od dawna pracuje nad dobrą opinią, co rusz słyszałam, że te materace są świetne. Tak samo jak przedmówca wzieliśmy SALSE właśńie tą: https://euromaterace.pl/pl/p/HILDING-SALSA-materac-termoelastyczny%2C-piankowy/59 bo mieli dostawę gratis, nie żałujemy

Przeglądasz 6 wpisów - 1 do 6 (z 6 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.