Dlaczego TVP chciało nagrać nowy odcinek o materacach z doradcą z Raciborza?

TVP, TVP KATOWICE KIERUNEK ZDROWIE

Krzysztof Knura tematem materacy zajmuje się już od 10 lat. – Jest to moja pasja i powołanie w pomocy, każdemu kto chce polepszyć swoje życie w wyniku nocnej regeneracji – mówi. – Jak wiemy spędzamy 7-8 godz. śpiąc co w całym życiu daje sumę 20-25 lat. Komfortowy materac z czasem powoduje ustąpienie dolegliwości bólowych kręgosłupa i kończyn oraz wzmacnia układ odpornościowy i normalizuje pracę wszystkich organów wewnętrznych – dodaje.

Jego doradztwo zaczęło się od indywidualnych konsultacji w salonie stacjonarnym. Ze względu na bardzo dużą liczbę osób zainteresowanych tym tematem, zaczął dzielić się swoją wiedzą w internecie. Postanowił nagrywać amatorskie filmiki video, na które osoby zainteresowane tematem zaczęły reagować bardzo dobrze.

Na chwilę obecną na YouTube jest filmików jest już prawie 100 i cały czas ich przybywa. Ze względu na to, że w TVP powstał nowy odcinek KIERUNEK ZDROWIE i nowy odcinek jest właśnie w temacie problemów z kręgosłupem i doboru odpowiedniego materaca, zaproponowano udział właśnie panu Krzysztofowi.

Jeśli przeoczysz dziś program to powtórka jest jutro (31 marca) w TVP KATOWICE o godz. 7.30. Jeśli nie posiadasz TVP KATOWICE możesz zobaczyć w wyżej wymienionych godzinach i datach odcinek na żywo w internecie pod linkiem: http://tvpstream.tvp.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Please copy the string 9AGM7v to the field below: