Dalszy ciąg montażu płyt gipsowych – panoramiczne zdjęcia

Witamy Cię serdecznie na naszym blogu Domotor. Jak już wiesz adoptujemy stare poddasze pod Salon z materacami marki Treenes i Senactive, starymi stylowymi łóżkami i meblami oraz pod studio foto i video.
Dziś zobaczysz jak szło nam układanie wełny mineralnej na metalowych profilach i kładzenie płyt gipsowych na najwyższych szczytach nowego Salonu. Zatem dalej adoptujemy poddasze starego domu i zapraszamy do oględzin.

W tej aktualności zrobiliśmy dla Ciebie zdjęcia panoramiczne.

Przygotowanie profili aluminiowych. Na starych krokwiach jest jeden problem, nierówne odległości i nierówne kształty i wymiary, zatem należy się natrudzić aby uzyskać odpowiedni efekt. Z pomocą przyszedł sznurek, który umieściliśmy na końcu i początku odległości i tak ustawiliśmy równo mocowania w kształcie kotwic. Kotwice mocujące kupiliśmy najdłuższe jakie mieli w hurtowni, z tego co pamiętam 27 cm.W miejscu gdzie krokwia była cienka wykorzystaliśmy pełną długość zatem w miejscu gdzie krokwia była grubsza zagięliśmy końcówkę mocowania.

Murowanie komina

Niektóre belki są jeszcze nieoszlifowane, zatem większość już jest przygotowana do bielenia w stylu Shabby Shic.

Profile pod wełnę mineralną

Poniżej widzisz umieszczone 2 wełny 15 cm i 10 cm, łącznie 25 cm przygotowaliśmy już powierzchnie do montażu płyt gipsowych.

Wełna mineralna i kładzenie profili

Płyty gipsowe jak umieścić je między belkami

Domotor panorama remont poddasza płyty gipsowe

Płyty gipsowe w starym domu

Ktoś spytał czym robiliśmy te zdjęcia panoramiczne, oczywiście odpowiedz jest prosta wszystkie zdjęcia jak i panoramę wykonujemy telefonem komórkowym marki Apple model Iphone 4 i Iphone 4s.

domotor panorama remont poddasza

domotor

domotor panorama jak kłaść płyty gipsowe

Skosy na poddaszu i Ļłyty gipsowe

Zaczynamy już gipsowanie łączeń przy pomocy siatek samoprzylepnych do gipsu oraz mocnego gipsu do łączeń.

Jak przymocować płyty gipsoweJeśli masz doświadczenia z remontem poddasza to zostaw poniżej swój komentarz i polub nas na facebboku.
W następnej aktualności zobaczysz dalsze nasze poczynania.
Do zobaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Please copy the string rostaq to the field below: